To naturalne, zrozumiałe, oczywiste że ktoś, kto ma wydać pieniądze zastanawia się czy robi to właściwie, a tym bardziej kiedy chodzi o zdrowie, czyli życie.

Powierzenie swojego największego dobra w cudze ręce jest oczywiście rzeczą maksymalnie odpowiedzialną. Nie powinieneś robić tego w stosunku do byle kogo. A ja, jeśli jeszcze nic o mnie nie wiesz, jestem dla Ciebie byle kim.

Mogę próbować zdobywać Twoje zaufanie pisząc do Ciebie różne frazesy, stosując podchody. Kłamstwo ma krótkie nogi. Wolę łatwiejszą drogę, którą jest szczerość.

Metoda, którą stosuję jest nieszkodliwa. Oczywiście efekt przesilenia występuje, ale nie zawsze ma on postać pogorszenia się znaczącego samopoczucia. Ciało musi się oczyścić, wywalić toksyny itd., na to nie ma rady. Powracające do funkcji narządy mogą niekiedy boleć, tak skonstruowane jest ciało. Na szczęście to wszystko jest do zniesienia.

Z moich usług korzystają osoby od 2012 roku, odkąd założyłem pierwszą działalanośc gospodarczą. Mam stałych Klientów od lat. Powracają, ponieważ widzą, że ich nie nabieram, zauważają efekty.

Mnie zależy na tym, byś stał się kimś takim. Nie to, że życzę Ci chorób i cierpień. Uzdrawianie jednak jest dobre i na ciężkie chwile, i profilaktycznie. Raz na jakiś czas warto po prostu się zgłosić. Niech to będzie nawet raz na kilka miesięcy, ale nie stracisz.

Zbudowanie relacji wymaga czasu i tylko w jej ramach może pojawić się zaufanie. Dlatego napisz, poznajmy się, albo zadzwoń (tylko pamiętaj, że w pewnym aspekcie czas to pieniądz, nie wtajemniczaj mnie w całe swoje życie, bądź konkretny, wypowiedz się w kilku zdaniach, w tym czasie może ktoś inny będzie chciał zadzwonić i ma problemy dużo większe).

Czytaj moje teksty i mailingi, ostatecznie uczestnicz w zajęciach Szkoły lub skorzystaj z raz z opcji spotkania na miejscu.

Są różne sposoby na budowanie relacji. Mogę Ci jednak zaoferować tylko to. Dyplomy są ważne, ale poznałem ludzi dyplomowanych, którzy bardzo mi i innym zaszkodzili.

Zaufanie zrodzić się może tylko z poznania i prawdy.

Jestem tutaj, gotowy na kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Telefon kontaktowy 664-720-356