Nie pomagają na większość dolegliwości legendy i mity, choć istnieje bajkoterapia. Ma ona jednak bardzo ograniczone zastosowanie.

W momencie silnego bólu i stresu liczą się wysokie umiejętności diagnozy i terapii oraz rozległa wiedza.

I tego właśnie uczy szkoła psychotroniczna Euro-Natura.

Oczywiście im wyższy budynek, tym więcej czasu zakłada się fundament. Osoba chcąca mocnych wrażeń może się zawieść. Otrzyma wiedzę stopniowo, ponieważ tylko metoda małych kroków może sprawić, że stanie się prawdziwym specjalistą.

Dyplomy mają pewne znaczenie, ale dzisiaj przyznaje się je nierzadko zbyt łatwo i zbyt szybko. Kurs trwa chwilę i w tym czasie nic nie da się ustanowić i ustabilizować, w każdym razie nic solidnego i odpowiednio skutecznego.

Rozwój wymaga czasu.

Na zajęciach przekonasz się, że można diagnozować stan zdrowia i problemy życia za pomocą zdolności psychotronicznych, otrzymasz też klucz do ich rozwoju. Tylko to się liczy w obliczu najróżniejszych problemów.

Łatwo być wielkim w teorii i snuć nieprawdopodobne historie. Od tego jednak nikt nie staje się zdrowszy, bardziej kompetentny a świat nie staje się lepszy.

Chcesz mieć władzę? Musisz mieć wiedzę. Chcesz mieć realną władzę w różnych sferach życia, jak finanse, związek, zdrowie, rodzina i duchowość? Musisz mieć realne wiadomości i umiejętności.

Opowieści o kahunach, lamach czy joginach zostawmy sobie na przerwę w zajęciach opartych na realizmie i uczących realizmu w pracy nad sobą i z klientem.