Na rynku mamy niewiele ofert nauki psychotronicznej, a jednak je mamy. Dlaczego akurat nasza Szkoła miałaby być tym, na co zainteresowany edukacją w dziedzinie psychotroniki i naturoterapii powinien się zdecydować?

Nie wiem czy dobrze jest mówić o tym, czy ktoś coś w tym wypadku powinien. Jestem zdania, że każdy ma wyjątkową osobowość, jako że jest kimś wyjątkowym i podświadomie pragnie tego, co będzie odpowiednie jego wyjątkowości.

Ponieważ każde nasze postrzeganie składa się z telepatii, choć sobie tego nie uświadamiamy, jestem przekonany, że osoba, która odpowiada naszej Szkole pod względem charakteru i której tym samym odpowiada charakter Szkoły odczyta między wierszami, że jest to kierunek, w którym pragnie iść.

Na poziomie zewnętrznym Szkoła oferuje pełen kurs przygotowujący do zawodów bioenergoterapeuty i naturopaty. Poznasz program wymagany przez cechy i "smaczki mistrzowskie".

Dodatkiem jest moduł Huny, której w formie, jaką mamy do zaoferowania, nie znajdziesz nigdzie indziej w kraju.

Zdaje się, że część osób, przynajmniej znających mnie z Sieci będzie Huną szczególnie zainteresowana. Niemniej cała reszta jest czymś niezbędnym i na Hawajach, również w kompletnym treningu organizowanym przez Aloha International każdy, kto poznaje Hunę uczy się masażu i podstaw zasad z energią (psychotroniki, bioenergoterapii).

Umożliwiamy po zakończeniu nauki zdanie egzaminów czeladniczych i rozpoczęcie legalnej pracy pod szyldami rzemieślniczymi. Przygotowanie zajmuje dziesięć miesięcy a nie kilka następujących po sobie dni, masz czas na rozwój, tego co najważniejsze nie da się osiągnąć w krótkim czasie. Proces (czwarta zasada Huny - manawa) jest czymś nieodzownym.

Skupiamy się poza tym na tym, co praktyczne. Sposobem nauczania jest sprawdzanie tego, co jest Ci przekazywane w praktyce. Płacisz za rozwijanie umiejętności, a nie za serwowanie Ci wiadomości, które znaleźć można w książkach i Internecie.

Będzieć miał/a możliwość utrzymywania kontaktu z osobami, które służyć Ci będą poradą, znajdującymi się pod ręką. Twój rozwój odbywać się będzie pod kontrolą.

Gwarantujemy ludzkie relacje, a nie relacje wydumane, oficjalne, czysto formalne. Psychotronika, Huna, naturopatia, bioenergoterapia wymagają wrażliwości na naturę osoby, rozwijania empatii, komunikacji. Nie zabraknie Ci w naszym towarzystwie okazji, by to robić.

Będziesz mógł także rozmawiać o swoich problemach i otrzymasz profesjonalne porady, propozycje czy też skorzystasz z pomocy bezpośredniej.

Szkoła to czas terapii, uzdrawiania swojego wnętrza i zewnętrza, to pomaganie ciału i umysłowi, sprawdzanie wiedzy na sobie, by móc potem z pełnym przekonaniem wykonywać usługi dla innych, będąc do tego przeszkolonym i przygotowanym.

I jeszcze jedno: wszystko zależy od Twojej inicjatywy. Dlatego pamiętaj o swoich problemach i pytaj, ciągnij za język, sprawdzaj to, co będzie Ci mówione w doświadczeniu, zamiast w to wierzyć. Tylko w ten sposób czegokolwiek wartościowego się nauczysz.

Pewne tybetańskie powiedzenie mówi: jeśli traktujesz nauczyciela jak psa, jego nauki będą dla Ciebie jak psie jedzenie, a jeżeli pochodzisz do niego jak do Buddy, jego nauki staną się boskim nektarem.

Poznasz to, "o czym nie śniło się naszym filozofom", ale musisz chcieć poznawać, musisz szukać by znaleźć, pytać by Ci odpowiedziano, kołatać by Ci otwarto.

Im więcej dasz z siebie, poza pieniędzmi, tym więcej weźmiesz. Jest to konieczne, ponieważ "cała moc pochodzi z wnętrza" (Szósta Zasada Huny).

'Ike no i ka la o ka 'ike, mana no i ka la o ka mana - jest czas gromadzenia wiedzy i czas przejawiania mocy.